Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen rajz tagozatos iskolák...

Milyen rajz tagozatos iskolák vannak budapesten? (szent lászló? Leövey? )

Figyelt kérdés
sziasztok.szóval ma irtam felvételit elég jól sikerült de azért lett egy-két hibám félévkor 4,8 lettem, tavaly 4,5 voltAM.... szeretnék rajz tagozatos gimmibe menni... gondoltam a szent lászlóra és a leöveyre...milyen a társaság ott... irnátok még hasonló, jó társaságú sulikat ...elöre is köszi:)
2011. jan. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Szent Lászlós vagyok, bár nem rajzos. :) Még senkitől se hallottam, hogy megbánta, hogy idejött. Maximum azért mert tanulni is kell. :) A közösség szerintem nagyon jó. Olyanok vagyunk mint egy hatalmas család, még ha nem is ismerünk mindenkit. :) Egyszóval én imádom, semmi pénzért nem mennék másik suliba. :)

Leöveyt nem nagyon ismerem, bár akiről tudom, hogy oda jár... Hmm... Sajnos negatív róla a véleményem. Meg azért sokkal alacsonyabb a színvonal, mint a Szent Lászlóban. :)

2011. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is lászlós vagyok, és nem azért, hogy mondjam, de mindenhonnan azt hallom, hogy a László rajz tagozata a legjobb. Mert nem elég, hogy rajzos osztály, de a többi tantárgyakat sem hanyagolják (mint pl. a Kisképzőben), szóval ha esetleg mégis csak meggondolnád magad, akkor sincs veszve semmi. És alapból is: a László szerintem a tökéletes iskola: jó a hangulat, szép az épület, jól felszerelt, és eszméletlen jó a társaság, a tanárok 90%-a szerintem nagyon jó.:)
2011. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Kis képző... de azt hisze már későn válaszoltam.
2011. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!