Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műszaki Főiskolára szeretnék...

Műszaki Főiskolára szeretnék jelentkezni.30 éves vagyok. Levelezőre szeretnék jelentkezni. Szerintetek csak fizetősre mehetek, vagy lehet államilag támogatott formája is? Mindenképpen szeretnék egy diplomát, de anyagilag sajnos nem állok valami jól.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
levelezős között nincs államilag támogatott :)
2011. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért akad, de valóban csak egy-kettő. www.felv.hu

Böngéssz, hátha rábukkansz olyanra, ami tetszik is. Műszaki levelezősökön "nem divat" az államilag támogatott levelező képzés.

2011. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most így sebtében megnéztem neked. Szeptembertől ha minden igaz, azért néhány helyen indul egy-egy. Nem tudom merre laksz, így csak azokat néztem ami hírtelen eszembe jutott. BME-n, Dunaújvárosban, Miskolcon, és Debrecenben. Valahol csak egy-egy, de Miskolcon pl egész sok van (gépész-, villamos-, anyagmérnöki, és mérnök informatikus). Második voltam...
2011. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!