Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági és vidékfejlesztési...

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök?

Figyelt kérdés
Miért érdemes ezt tanulni, esetleg miért nem? Olyan emberek válaszait kérném, akik építő gondolatokat tudnak hozzáfűzni a témához!
2011. jan. 23. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ezt tanulni, mert nagyon kevés helyen tudsz vele elhelyezkedni, sajnos... szóval vegyük alapul, hogy van egy közgáz diplomád... azzal rengeteget tudsz kezdeni , még akkor is ha sok embernek van , mert sokhelyre szükség van az ilyen emberekre...

de ez nagyon szűk rétegnek felel meg... Én így gondolom!

Amúgy hova akarsz jelentkezni? Ettől is függ

2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Debrecenbe, mert közel lakom hozzá, és nem nagyon szeretnék távolabbra menni.
2011. jan. 25. 20:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezenkívül még tervben van, hogy jelentkezek műszaki menedzserre, környezetgazdálkodási agrármérnökire, esetleg földtudományira,ezek mind Debrecenben vannak, és közlekedésmérnökire, ez Nyíregyházán van.
2011. jan. 25. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Debrecen jó suli... nem rossz, de úgy gondolom, h végülis abban leszel a legjobb ami a legjobban érdekel... mindenképpen azt válaszd ami a legközelebb áll hozzád :) és akkor majd úgy fogod csinálni ahogy kell ...és biztos lesz munkád :)

Úgyhogy soksikert :)

Áttudom érezni a dolgokat, én is most fogok érettségizni :D

2011. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!