Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik magyar egyetemen/főisko...

Melyik magyar egyetemen/főiskolán lehetséges az államilag támogatott idő túllépése utáni kredit alapú költség térítés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl 3év+1év után nem teljes költség térítést írják ki hanem ha 1-2 tárgy hiányzik akkor annak megfelelően pl kreditenként kb 3ezer ft-t.

Debreceni Egyetem, Miskolci Egyetem, Pannon Egyetem, Eszterházy Károly Fősíkóláról vannak tapasztalataitok?


2011. jan. 25. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
onnan nincsenek. nálunk elte btk-n úgy működik, hogy 197 megpályázott kredit ingyenes (asszem ennyi), és utána kreditenként 4 rugó. szal nem félévekre megy, hanem kreditre az egész. nemtom h a többi karon meg egyetemen hogy megy
2011. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi erről a 197 kreditről én is tudtam. Úgy íértettem, hogy ha nem végzel időben 3év+1év bsc-n az államilag támogatott idő. Azt nem tudom ha pl 5. évre (2.csúszó évre) marad pl 10 tárgya az embernek akkor ki kell fizetni egész költségtérítést vagy csak kredit alapon.
2011. jan. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!