Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány Péter katolikus...

Pázmány Péter katolikus Egyetemről mit tudtok (nemzetközi tanulmányok szak)? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Mi a megítélése a munkaadóknak az onnan származó diplomáról, milyen az oktatás/oktatók színvonala? Diákélet? Menyire veszik komolyan azt, hogy "katolikus"? Mennyiben más mint, egy "átlagos" egyetem?
2011. jan. 25. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nemzetközi tanulmányok? És mire jó?
2011. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy munkaadónak nem diploma kell, hanem ember egy feladatra.
2011. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hali a Pázmány Vitéz János karán vagyok végzős. Más egyetemmel nem tudom összehasonlítani, de szerintem egész jó suli. A tanárok pedig változó. minden iskolán vannak kedvenc s kevésbé kedvelt tanárok, vannak olyanok akik korrektek, s vannak akik pofára mennek, de ez minden hol így van...

Járnak ide nem katolikusok is, úgyh nincs az olyan komolyan véve. év elején van szentmise, amin ajánlatos részt venni. kb ennyi

a szakodról nemtudok mit mondani, de ajánlanám h nézz utánna, hogy mikor vannak a nyílt napok, s arra elmenni, bár lehet h ez már késő, mert nálunk 18.-án volt.

2011. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! nemzetközi tanulmányok eredetileg diplomatákat, nagyköveteket képeznek. Nekem azért, kell, hogy újságíró legyek megfelelő rálátással a politikára, gazdaságra stb.

egyébként link:

[link]


Üdv.

2011. jan. 25. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
politológia szak, gazdasági szakiránnyal? mondjuk ez a corvinuson van...
2011. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!