Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váltanátok iskolát a helyemben...

Váltanátok iskolát a helyemben ilyen későn? Hova mennétek (Budapesten)?

Figyelt kérdés

Nyolcosztályos gimnáziumból mentem át szakközépbe, mert nagyon rossz volt a közösség, piszkálódások stb. Itt viszont nagyon alacsony az oktatás színvonala és az osztálytársaim...velem rendesek, de a tanárokkal iszonyatosan pofátlanok, semmi tisztelet, mindenkit kikészítenek, sok tanár alapból sem tud fegyelmezni és szégyen, hogy matek órán 2 vagy 3 feladatot tudunk csak megoldani az osztály ordibálása és rendbontása miatt... NAGYON IRRITÁLNAK. Nem akarok nagyon durva sulit sem, de gondolom át sem vennének egy Fazekasba...Jobb szeretnék ezek után inkább gimnáziumba menni. 4,3 az átlagom úgy, hogy nem tanulok szinte semmit, szóval ha látnám azt, hogy megéri akkor jóval többet is ki tudnék hozni magamból, ez biztos...

Fogalmam sincs hova vennének át mert már 10.-es vagyok, tavaly még azt hittem, hogy idén jobb lesz a helyzet, de nem...sokkal rosszabb. Úgy érzem, hogy visszafelé fejlődöm és rettegek attól, hogy milyen lesz így a jövőm...

Mi a véleményetek?

L16


UI.:Ha tudtok ajánlani sulit, akkor lehetőleg humán tagozatos legyen.


2011. jan. 31. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ennyire úgy érzed, hogy visszahúz az osztály, akkor valóban jobban jársz, ha keresel egy másik sulit. Érdemes lenne már most elkezdeni az utánajárást, hogy szeptembertől fogadjanak valahol. Év közben ez reménytelen.

Szét kell nézni, milyen hely tetszene és szépen bemenni a suliba a szüleiddel és beszélni az igazgatóval. El lehet mondani, hogy mi a problémád és ha elég jók a jegyeid, akkor valószínűleg át is vesznek.


Sajnos iskolát nem tudok ajánlani, mert nem vagyok annyira képben.

2011. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!