Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor hogyha hiányzok hétfőn...

Akkor hogyha hiányzok hétfőn meg kedden és egész napos igazolásom van de hétfőn csak 3 órára írtak be hiányzónak akkor hétfőn csak "3" órát hiányoztam, attól függetlenül hogy egész napos az igazolásom?

Figyelt kérdés
Remélem érthető... :S :(
2011. febr. 1. 06:00
 1/3 anonim válasza:
Iskolai szabályok szerint annyit hiányoztál amennyi a naplóba van írva. Ha ott voltál ha nem. Az van amit a naplóba jegyeztek.
2011. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan év amikor több napot is hiányoztam és a bizonyítványba az került be évvégén, hogy 0 órát hiányoztam, szóval kiszámíthatatlan.
2011. febr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, akkor csak 3 órát hiányoztál.

Én olyan lepra suliba jártam, hogy sose írták be szinte a tanárok a hiányzást. Volt, hogy egy hetet hiányoztam és összesen 1 órára lettem beírva...

Egyszer még nekem kellett magyarázkodnom, hogy márpedig én nem írtam meg a dogát, nem csak nem adtam be. A tanár meggyanúsított azzal, hogy nem adtam be a dogát, és újra akarom írni, mivelhogy a naplóban nem vagyok aznap beírva hiányzónak...

2011. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!