Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sehogy sem lehet egyszerre...

Sehogy sem lehet egyszerre két egyetemre jelentkezni (. )?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy mindkettőre fel is vegyenek és el is kezdjem egyszerre, ne kelljen a következő évig várni a jelentkezéssel?
2011. febr. 3. 18:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(...) érdekes, itt módosulgat nekem a kérdés
2011. febr. 3. 18:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2011. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát ez fasza. Azt nem értem, miért nem mindegy nekik, ha egy éves csúszással úgy is el lehet kezdeni. Legalább akkor lenne ilyen kikötés, hogy lehet, de csak fizetősre, úgy is arra jelentkezek. Most minek várjak egy évet, ha úgy is tudom melyik kettőt akarom elvégezni és úgy is tudom, hogy bőven ráérnék, mert levelező és nem ütközne stb.
2011. febr. 3. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor szerinted mégis hogy állapítanák meg a ponthatárt, hogyan bonyolítanák le az egészet?

Azért nem lehet, mert nem lehet normálisan megoldani. Azért nem mindegy nekik.

2011. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy sokat bonyolítana rajta. Nyilván nem arra gondoltam, hogy vegyenek fel mindenkit mindenre amit bejelölt, de az, hogy mondjuk egy páran fogják és azt mondják, hogy jó akkor költségtérítésesre megyek kettőre is, akkor mi a bonyolult azon, hogy mindkét helyen beleszámítják őt is?
2011. febr. 3. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Az a bonyolult, hogy akkor párezer embert felvennének 2-3 helyre is, a maradék 10 ezert meg nem vennék fel sehová mert a többi elfoglal 3 helyet is.

Igazságosság, tudod. Inkább több ember jusson hozzá 1-1 helyhez mint kevés sokhoz.

2011. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az a bonyolult, hogy akkor párezer embert felvennének 2-3 helyre is, a maradék 10 ezert meg nem vennék fel sehová mert a többi elfoglal 3 helyet is."

Miből gondolod, hogy olyan sokan jelentkeznének több helyre? Ráadásul ennyi erővel én is elvehetném a helyet a többiektől: szépen beadom a jelentkezésemet egy új helyre minden félévben.

2011. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezért mondom, hogy mondjuk limitálják fizetősre. Nem hiszem, hoyg egymás haját tépnék, és az sem ártana, ha néhol megnőne a ponthatár ott. Ijesztő milyen alacsony pár helyen, míg ingyenesen meg az egekben van.
2011. febr. 4. 05:02
 9/12 anonim ***** válasza:
inkább úgy lehetne, hogy pótfelvételin lehetne jelentkeznie mindenkinek, annak is, akit már felvettek egy helyre...de mindegy, hisz nem lehet...nem hiszem, hogy az oktatási hivatalból bárki is olvasná a fórumot, és ha tetszene neki az ötlet, továbbvinné:-) szóval max várj fél évet, lehet, hogy keresztfélévben is tudsz jelentkezni.
2011. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tényleg az még jobb. Nem, sajnos nem lehet pót felvételin rá. Igazából jó, csak egy év különbség, de akkor is. Feltartanak egy éven keresztül, ha úgy nézzük. =D
2011. febr. 6. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!