Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem tudok jelen lenni...

Ha nem tudok jelen lenni egyetemen beiratkozáskor, de írásban meghatalmazok egy személyt, hogy tegye meg helyettem, azt elfogadja az iskola?

Figyelt kérdés
Várható külföldi tartózkodás miatt értem. A személy vinné az összes papíromat, ami kell.
2011. febr. 4. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem az egyetemed tanulmányoi osztályától kérdezed? Miért tőlünk ? :-(


Nem mondasz egyetemet sem, konkrétan így hogy tudnánk segíteni?

2011. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak úgy általában kérdeztem, nem egyetemtől függően, hogy lehetséges-e ez.
2011. febr. 4. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Általánosságban szerintem nem lehet ilyet csinálni...

Nálunk alá kell írni a leckekönyvet is, azt meghatalmazott nem teheti meg helyetted...

2011. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tisztelt ...!


Elegendő, ha a kiküldött értesítő levélben szereplő dokumentumokat elküldi tanulmányi ügyintézőjének.



Üdvözlettel:



...


felvételi ügyintéző


Ezt kaptam válasznak az adott kartól. Ezt most hogy kell értelmezni? El kell küldenem neki a fénymásolatokat, vagy mi? :)

2011. febr. 7. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!