Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már voltatok úgy hogy elmentet...

Már voltatok úgy hogy elmentetek másik iskolába és fél év után visszaíratkoztatok a régi iskolátokba? Hogyan fogadtak a többiek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor még nyolc évfolyamos volt a gimink, akkor jöttek-mentek a diákok. Akik túl nehéznek találták távoztak. Majd 1-2 év elteltével szépen visszatértek, mert rájöttek, hogy másutt jóval kevesebbet kaptak, s nem úgy haladtak, ahogy a régi suliban. Ne törődj azzal, mit mondanak! Ha a régi helyen jobban érezted magad, mielőbb menj vissza, merj váltani! Mutasd meg, hogy a te helyed tényleg köztük van. Ehhez csak kedvesnek, barátságosnak, nyitottnak és érdeklődőnek kell lenned. Ja, és mutasd meg magad a tanulásban is!

Sok sikert!

2011. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 6. 18:00
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az van hogy szerintem nem igazán kedveltek a régi suliba, de a tanulmámyi eredményeim miatt szeretnék visszamenni meg hogy az könnyebb iskola volt...
2011. febr. 6. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:

légyszi válaszóljon már valaki!


NAGYON FONTOS LENNE!!

2011. febr. 7. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Merd leírni, mi volt az a rossz tulajdonságod, ami miatt nem kedveltek téged az előző sulidban. Kérdezd meg a szüleidet, és a barátaidat is, hogy ha valaki ilyen tulajdonsággal bírna, azt hogyan lehetne kijavítani. Szerintem érteni fogsz a tanácsokból.

Akarj változni, hisz a világ is változik nap mint nap, az ember meg oly csodás, hogyha valamire rászánja magát, akkor képes is azt megváltoztatni.

Írd meg mire jutottál. Az első tanácsot is én küldtem neked.

Szia, szia, okos légy!

2011. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!