Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fősulisok! Hogyan kell órarend...

Fősulisok! Hogyan kell órarendet összeállítani?

Figyelt kérdés

Etr en keresztül persze.

Az előző félévembe kaptunk órarendet, de most nekünk kell majd összeállítani.

Holnap (hétfőn) nyilnak meg a dolgok.

Előzetesen már vettem fel kurzusokat,de ott ugye még nincs időpont, meg oktató stb...

esetleg vmi jókis tanács mindehhez?


2011. febr. 6. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Bovebben irj, kerlek! Milyen szak? Hatha valami felsobb eves tud sajat tapasztalatot megosztani, igy nehez segiteni.(:
2011. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak az etr kezelőfelületén való összeállítás érdekelne....

hogy hova kell kattintani, melyik menüpontra, mert csak órarend pontból vab 3...:S

2011. febr. 6. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem mit szeretnel. Van egy olyan, hogy kurzus felvetel, ott fel tudod venni az oraidat. Most meg nincs orarend, egyelore versenyjelentkezes folyik, aztan majd ha mar sikerult minden, akkor meglatod, hogy milyen beosztasban. De, ha megmondanad esetleg, hogy melyik szak, akkor tudnank linkelni, nekem is van pl a ttk egyik szakjara egy varhato listam, de az is meg valtozhat.
2011. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!