Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Egyetem levelező...

Pannon Egyetem levelező szakáról mesélne valaki? Kollégium van?

Figyelt kérdés
Általában milyen napokon van tanítás? Arra a pár napra lehet kollégiumi elhelyezést kérni? Ha igen, az egyetem melyik kollégiumában? Más egyetemen találtam erről infót, de PE-n levelezőről szinte semmit.
2011. febr. 6. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Levelező szak? xD
2011. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tagozat akkor...
2011. febr. 6. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem el, kollégiumnak nem jártam utána, de szerintem nem sok lehetőség van...bár azért kérdezz utána, mert elég sok kolesza van Veszprémben az egyetemnek.

Az előadások szombatonként vannak elvileg 9-től 19-ig.

Ez amúgy GTK.

Még sokat nem tudok én sem, mert csak egy előadáson és beiratkozni voltam eddig...

2011. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Csak hetente egyszer vannak előadások, péntek délután nincs?

Bár ha hetente csak egyszer és ilyen időben van tanítás, akkor talán bejárni is tudnék. De gondolom ezt nem tudja mindenki megoldani, éppen ezért gondoltam, hogy sok más iskolához hasonlóan ők is biztosítanak kollégiumi elhelyezést azidőre a levelezősöknek, főleg hogy sok kolijuk van.

2011. febr. 7. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Második: én is köszönöm a választ. Engem a Modern Filológiai Kar érdekelne, ott is szombatonként 9-19 között van az oktatás a levelezőn? (nemzetközi tanulmányok érdekelne)

2011. febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk talán csak egyszer lesz a félévben péntek d.u. is konzultáció, annyit meg ki lehet hagyni, vagy pár órát el lehet kérni a munkából.

A többi karon sajnos nem tudom, hogy hogy vannak a konzultációk, de szerintem próbálják így megoldani mindenhol.

A honlapon fenn vannak a koleszok elérhetőségei, utána lehet járni, van-e lehetőség ott aludni. Én Pestről járok, az szerencsére megoldható, csak korán kell kelni. Az biztos, hogy van egy kolesz Balatonalmádiban is, és az "szállodaként" is üzemel, és van - hétköznap biztos, hétvégén nem tudom - saját buszjárat is, a kolesz és a suli között.

2011. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az egyik kollégium honlapján találtam árlistát, ez vonatkozik a levelezősökre is:

[link]

A legolcsóbb 3300 Ft/éj, ha heti két éjszakával számolunk (mert tegyük fel, hogy pénteken és szombaton is ott alszik az illető, mert szombat reggel nem tud időben odaérni, aznap este pedig már visszamenni nem tud), akkor az egy hónapban már több, mint a nappalisoknak egész hónapra. De ez mondjuk nem meglepetés. :)

2011. febr. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!