Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügyi szakügyintézői...

Pénzügyi szakügyintézői felsőfokú szakképzés. Inkább "seggelős", magolós vagy inkább számolós matekos? Tisztában vagyok vele, hogy közgazdasági terület, de mégis mire számítsak?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel szakra szerettem volna menni főiskolára, de sajnos az előző évek ponthatáraihoz képest nincsen elég pontom, így marad ez a felsőfokú szakképzés, majd pedig utána, az ezért kapott pluszpontokkal mennék főiskolára.

De nem tudom mire számítsak, mert 3-as voltam matekból.

Akár százalékosan is érdekelne, hogy a tárgyak hány százaléka matekos.


2011. febr. 6. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A pénzügy és a számvitel közül a gazdaságelemző után a "legmatekosabb" gazdasági terület. Ha jól szeretnéd végezni akkor sokat is kell "seggelni" új szabályokat, jogot, törvényeket naprakészen tudni, mert így tudsz jól érvényesülni, munkahelyen is azt nézik a felvételnél elsősorban, hogy mit tudsz.
2011. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi korrigálom az első mondatomat : "A pénzügy és számvitel a gazdaságelemző után a "legmatekosabb" gazdasági terület."
2011. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!