Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen, ugyanazon a karon,...

Egyetemen, ugyanazon a karon, ugyanazon a szakon mennyire egyezhet két hallgató órarendje vagy bármi egyéb, azaz mennyit találkozhatnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire van értelme a kérdésnek, de fontos lenne tudnom, hogy ha ketten ugyanoda jelentkeznek mennyi időt töltenek együtt, mely események azok amelyeken mindketten megjelennek, úgy, hogy első év után máshogy szakosodnak? Gondolok itt hivatalos, vagy bármi más összejövetelre, órákra, akármi. Köszönöm. :)
2011. febr. 7. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel lehet venni teljesen ugyanúgy is az órákat, főleg ha nem sok tárgyból van több időpont. Pontosan nem fogja neked megmondani senki, hogy mit tudom én, 11,863 órát találkoznak...
2011. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha összeegyeztetik, akkor simán lehet olyan órarendjük is, ami percre pontosan egyezik.


De ha pont az a célod, hogy elkerülj valakit, arra is kismillió lehetőséged van, arra is, hogy akár sose lásd.

2011. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. :)

Nem is az volt a célom, hogy 11,836 órát legyek valakivel. Csak érdekelt, hogy mik a lehetőségek, mivel egyelőre honnan tudhatnám, nem tapasztaltam. :)

2011. febr. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!