Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az atmoszféra, tanár-di...

Ugluk kérdése:

Milyen az atmoszféra, tanár-diák viszony, oktatás, lehetőségek tanulmány alatt/után, mesterképzési lehetőségek, stb? Pro & Contra! + Angol nyelven hasonló szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Most van a jelentkezés ideje felsőoktatásra és sajnos nem tudtam még eldönteni a sorrendet.

Amire megyek: gazdálkodási és menedzsment szak

Sulik: BCE, BGF, BME?, BKF, SZIE (a sorrend valami ilyesmi lenne)


Szeretnék néhány véleményt hallani azoktól akik ezekre a helyekre járnak/jártak ezen a szakon.


Leginkább a BCE és a BGF érdekel. De a többiről is szeretnék hallani jót/rosszat.


2011. febr. 7. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát oxigént tartalmaz
2011. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a nagy poént!
2011. febr. 7. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gazdalkodas es menedzsmentet akarsz tanulni, akkor en a BCE-t tudom javasolni.

Jo az egyetemi elet, sok diakprogram van es tobbnyire jok a tanarok is. Sok szeminarium van, es ezek is gyakran kiscsoportokban folynak. Tobb lehetoseg van kulonbozo csereprogramokban reszt venni es az egyetemen belul is folyik nyelvi kepzes. Az egyetem evente rendez allasborzet, meg egyebkent is folyamatosan kapcsolatot tart munkaadokkal, neha behivnak egy egy embert, hogy tartson eloadast. Neha kulfoldi nevesebb eloadokat is behivnak.

A diakok tobbsege a diploma utan eltudott helyezkedni, sokan multikhoz mentek.

2011. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól hangzik köszi.

Más véleményt is szívesen meghallgatok még.

2011. febr. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!