Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az elté-s nappali logopéduskép...

Az elté-s nappali logopédusképzés mellett lehetséges lenne a heti 24 óra munka?

Figyelt kérdés
Olyan valaki/k válaszát várnám aki elvégezte vagy éppen végzi a képzést! Igazából az érdekelne hogy milyen az órarendbeosztás, mennyi időm maradna mellette?
2011. febr. 9. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most kezdem a 2. félévemet az ELTE-n gyógypedagógián, úgyhogy még szakirányt most fogunk csak választani, de azért már belelátok. Az első félévben simán meg tudtam csinálni, hogy hétfő-kedd-szerdára raktam a tárgyaimat, és így csütörtöktől vasárnapig dolgoztam.


A második félév viszont már olyan kemény, hogy egyszerűen tele van a hetem, pedig még fel se tudtam venni mindent.


És ez még csak az első év, jövőre jönnek a szakirányos tárgyak...szerintem nem könnyű. Esetleg a vége felé lesz megint lazaság, mikor már csak a szakdoga van hátra, de akkor meg terepgyakorlat lesz.


Én már az első féléves munkámat is bánom, mert nem tudtam úgy készülni, ahogy kellett volna, és az anatómia miatt csúszok egy évet a diplomámmal...


Úgyhogy ez nem az a szak, ahol nagyon dolgozni lehet mellette.


Kérdezz bátran.

2011. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. Sejtettem hogy zsúfolt órarendre számíthatok és hogy nem lesz egyszerű. Az a gond hogy nekem már van egy nyelvész diplomám (vagyis elméletileg ebben a szemeszterben fogom megszerezni), szóval csak költségtérítésesre jelentkezhetek, ami meg 290.000 szemeszterenként. Ezt valahogy elő kell teremtenem :)!

Még az érdekelne, hogy erasmus program van BA-n is? Mert én a bárczis oldalon csak mesterképzésen láttam!

2011. febr. 10. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs sok infóm a BA-s Erasmusról, de az biztos, hogy van, mert láttam a plakátot, csak mivel még nálam nem aktuális, nem merültem annyira bele. De az biztos, hogy BA-soknak is szólt.
2011. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!