Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezzek? Pannon Egyetem...

Átjelentkezzek? Pannon Egyetemről a Wekerle Sándor Üzleti Főiskolára?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mi a véleményetek a WSÜF-ről?Levelezőre járok Veszprémbe,emberi erőforrás szakon,és nagyon-nagyon megutáltam az egész rendszert.Lehúznak állandóan,27 éves semmirekellő tanársegédek rángatnak ki a ......-ből.Besokalltam.Találtam ezt a WSÜF,és érdekelnének az észrevételek.Érdemes lenne átjelentkeznem?A válaszokat előre is nagyon köszönöm,bunkók kíméljenek,így is elég belőlük :-)
2011. febr. 10. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Én is megutáltam a Pannon Egyetem GTK-t!!! Én most átjelentkeztem, mondjuk szintén Pannon, de mérnöki kar.

Sajnos nem ismerem a másik iskolát, amit említettél, de én belevágnék ;)

2011. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,egy másik fórumon pedig majd utáljuk együtt a GTK-t :-)
2011. febr. 11. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a PE-re járok, GTK-ra. Hát nekem eddig szimpatikus volt. Mondjuk még csak most kezdtem. Miért ennyire rossz szerinted??
2011. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak a levelezős szakról tudok nyilatkozni...úgy bánnak velünk mintha nappalisok lennénk,de igazából számomra a 3.félévtől vált kellemetlenné.A 6.bőrt is lehúzzák az emberről,és hatalommániás tanársegédek úgy beszélnek veled,mintha.....Nyilván azért vagyok levelezős,mert mellette dolgozom,nem is keveset,és szerintem nagyon durva ahogy pl most is számon kérnek egy tárgyat,és mellette van nekem most 11 még.Nem azt mondom,hogy ne kérjék számon,de valamilyen szinten válasszák külön,hogy nappali-levelező.Nem akarom elvenni a kedvedet,eleinte én is szerettem,de most kicsit besokalltam.Nem vagyok madár,ill.Pest közelebb is lenne nekem 50 km-rel,úh nagyon elhúz onnan a szívem már.
2011. febr. 12. 17:39
 5/5 Kicsi emberke válasza:
44%
Ez attól függ, hogy mit szeretnél csinálni. Ha dolgozni akarsz a tanulmányaid mellett, akkor javaslom a Wekerlét. Ha nappali tagozatos akarsz lenni, akkor a PE-t, mivel a Wekerlének csak és kizárólag levelező képzése van. Persze annak további nagy előnye, hogy olyan emberekkel fogsz találkozni, akik már dolgoznak valahol, így rajtuk keresztül jobb munkahelyekre juthatsz be.
2015. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!