Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet osztályozó vizsgát...

Lehet osztályozó vizsgát tenni egy egész évből? Ilyen létezik? Vagy ezt lehetetlen megcsinálni?

Figyelt kérdés
Most nulladikas vagyok (gimi) és jövőre kezdeném eredetileg a gimis elsős anyagot (10ben), de szeretnék ugrani egy osztályt,és átmenni egy sima gimis osztályba, úgy hogy 10-ben ne az elsős anyagot tanuljam, hanem már a 10-est, és arra gondoltam, ha már most elkezdenék pótolni, és nyáron tenni egy osztályozót az egész elsős anyagból minden tantárgyból..
2011. febr. 11. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát eleve nincs is olyan gimiben, hogy fél éves anyagból kell osztályozót tenni (max annak aki sokat hiányzott).

Szóval igen, lehet ilyet.

2011. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy esstleg úgy, hogy már most átmenni és az eddigi anyagot megtanulnii???? Hogy jobb?
2011. febr. 11. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Osztályozó vizsgát csak egész évi anyagból lehet tenni.

Ilyen extra kívánságokkal az iskolában érdeklődjél, kérdezd meg az osztályfőnöködet vagy az igazgatóhelyetteseket, ugyanis kizárólag az számít, amit ők mondanak. Bármi, amit itt a GYIK-on ír valaki, magánvélemény, és nem biztos, hogy úgy fog rád vonatkozni.

2011. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. de szerintetek egyáltalán ilyen létezhet? :O
2011. febr. 13. 02:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvi kizáró oka nincsen, ezen túlmenően azonban az iskolában érdeklődjél, kérdezd meg az osztályfőnöködet vagy az igazgatóhelyetteseket, ugyanis kizárólag az számít, amit ők mondanak. Bármi, amit itt a GYIK-on ír valaki, magánvélemény, és nem biztos, hogy úgy fog rád vonatkozni.
2011. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!