Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Xántusban mit kérdeznek...

A Xántusban mit kérdeznek szóbelin?

Figyelt kérdés
Köszi szépen
2011. febr. 13. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

gimi vagy szakközép? mikor mész? én ma voltam a gimisen. úgy be voltam parázva, mint az állat, de nagyon kedvesek voltak.:D

én ide szeretnék menni, de anyuék nem akarják, mert szerintük a madách jobb, meg az ingyenes. dehát ha én ezt akarom?

na mindegy. nemlényeg.:) szal a szóbelin volt magyar elbeszélgetés: beültem és kérdeztek ilyneneket, h hova jártál eddig suliba, mióta tanulsz angolt, mit szeretsz csinálni, mesélj a szüleidről...stb. engem beszívattak egy kérdéssel föciből, de az nem számított bele a pontszámomba, hálistennek:D meg megnézték a füzeteimet, ellenőrzőmet és marhára örültek a "pirosaknak".:DD

aztán ha középhaladó vagy haladó angol tagozatot jelöltél, akkor lesz vmi elbeszélgetés angolul is, de végülis az sem volt annyira nehéz. én olyan voltam, mint a nyárfalevél. ha később mész, sok szerencsét, ha meg ma voltál, akk mesélj, milyenvolt?

u.i.: bocsi a kisregényért.xD

2011. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Még hogy a Madách jobb?!? :D Ugyan már, gondolkodjanak már reálisan, nyelvoktatás terén a Xantus Benne van az első 3-ban az országban :D

egy Xantusos

2011. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én ma voltam szóbelin (2012), és teljesen váratlanul ért, hogy angol szóbeli is van! Viszont a magyar beszélgetésen érdekesnek találtak! Az angol szóbeli fontos része a felvételinek, vagy afféle szint felmérő??? van esélyem??
2012. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne,hogy mit kérdeznek szóbelin a Xantusban. Igaz,hogy már 2017-et írunk,de nem hiszem,hogy olyan sok minden változott. Az angol középhaladó,haladóra, illetve a 4 osztályos gimibe jelentkeztem,ahol nincs nulladik. Elsősorban Xantusosok válaszait várom. Köszi
2017. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!