Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a jelentkezé...

Mi a véleményetek a jelentkezésemről?

Figyelt kérdés

1. SE-ETK szülésznő

2. SE-ETK dietetikus

3. PTE-ETK gyógytornász

4. PTE-ETK mentőtiszt

ha adottak ezek a szakok, ugyanilyes sorrendben jelölnétek őket?


2011. febr. 18. 06:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én szülésznő nem lennék, de ha téged ez érdekel. Ez a te döntésed kell, hogy legyen, ne mi mondjuk meg neked, hogy mi érdekel a leginkább.
2011. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a gyógytornászt előrébb venném, nem tudom, mennyire érdekel a téma, de akár az első helyre is elmenne, de ha világ életedben szülésznő akartál lenni, akkor hagyd azt első helyen.
2011. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia,én az ápolót is oda írtam volna,az elsők közé.
2011. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva csinálnám. A diplomás ápolóról pedig, amit az előző írt ez úton szeretnék mindenkit lebeszélni, ugyanúgy takarítják a szart, nem sokkal több pénzért, mint a normál ápolók.
2011. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából legjobban a szülésznő, majd a mentős érdekelne. De a szülésznőről mindenki le akar beszélni, a mentős egy lánynak meg...nemtudom..:D
2011. febr. 18. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
A szarból rengeteg problémát meg lehet állapítani,fontos a megfigyelése!A szülésznő és a mentőápoló is találkozik vele.Egyébként nem kell tőle félni,gondolom mindenki találkozik vele reggelenként.
2011. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző valóban meg lehet állapítani pelőle sok mindent, de nem mindegy, hogy egy kiskanálnyi szart, vizsgálsz laboratóriumi körülmények között, vagy egy száz+ kilós magatehetetlen embert mosol ki belőle. Én már kipróbáltam nem egy kellemes élmény. Nekem az a véleményem, hogyha az ember megteheti, akkor ne főállású beteg etető, pelenkázó, fürdető diplomás ápolónak menjen. Ezt egy szimpla ápoló ugyanúgy meg tudja csinálni, főnővérből pedig viszonylag kevés kell.
2011. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek pedig elárulom, hogy a 21. században vagyunk. Egy nő is lehet gyakorlatilag bármi. Nekem is van olyan lány ismerősöm aki mentősnek tanul.
2011. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na akkor én azt mondom,hogy igen az ápoló ha diplomás,akkor is szív itthon,de előbb fel kell tenni a kérdést a kérdezőnek,hogy ha elvégzi valamelyiket,akkor itthon,vagy külföldön akar érvényesülni?mert egyáltalán nem mind1!
2011. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából 80%, hogy külföldön. Lehet h már a sulit is ott tudnám kezdeni, mert faterom Németországban kapott állást. Meglátjuk, de szeretnék külföldön. Magyarországon milyen esélyeim lennének ezekkel?
2011. febr. 27. 15:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!