Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szóbeli elbeszélgetésen...

A szóbeli elbeszélgetésen általában milyen kérések szoktak lenni? (az iskolák ahova megyek szóbelizni:Csokonai (Káposztásmegyer 1. ), Benkő István gimi (Újpest központnál), Ady (13. ker. )

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A Csokonaiban elég kemény a felvételi.Tesóm amikor oda jelentkezett nem vették fel.Én már tanárral készültem,nekem sikerült:)

2011. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csokonaiban nehéz? hááát... a Csokonai eléggé szenny suli lett, már-már gyűjtő. A tanárok jók meg minden, de a suli színvonal (pont azért mert kb minenkit felvesznek) eléggé gyengus. Legalábbis 9.től felfelé. Én oda jártam fölsőbe, és már bánom, hogy gimiben is ottmaradtam,. mert most szenvedek az egyetemen, mert kb 0 az alap (osztályom miatt csak érettségire lettünk felkészítve, semmi plusz nem lett)
2012. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Ady-ban melyik tagozat?
2017. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!