Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnáziumba...

Veres Pálné Gimnáziumba milyen nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Igazából ez nem a legjobb kérdés, inkább mik a ponthatárok? Mert én jelentkeztem az iskolába. A központi felvételim 92 pontos lett (47 matek, 45 magyar, és a jegyeim is egész jók. Amint kitették a visszahívottak listáját a honlapra, megnéztem, és nem voltam rajta. És nem értettem, mi van, mert ezek alapján ott kellett volna legyek, nem? Ha igen, akkor hol lehet a hiba? Lehet, hogy nem küldték el a jelentkezési lapomat (az iskolánkban ezeket az osztályfőnök intézte)? Vagy a VPG-ben volt valami hiba? Csak egyszerűen elfelejtettek ráírni a listára, vagy elkeveredett valahol a lapom? Nagyon érdekel! A válaszokat előre is köszi!
2011. febr. 26. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
mindenképp menj be a gimibe és az ofőddel is beszélj biztos hogy valami hiba!! amugy grat az eredményekért :)
2011. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, és hétfőn mindenképp bemegyek. Csak nagyon érdekelt, ezért kérdeztem itt rá :)
2011. febr. 26. 22:14
 3/24 anonim válasza:
25%
nem érdemes, nem ad szakmát, menj inkább szakközépiskolába.
2011. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 93 pontja lett de nem hívták be.Ha minden igaz ott a tehetséggondozót nézik.
2011. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A tehetséggondozóm 85 pontos lett.
2011. febr. 26. 23:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti hiba van valahol, igaz 2 éve volt, de ismerősöm ennél kevesebb ponttal a lista elején volt (akkor már volt tehetséggondozó meg ált. felvételi). Ha jól tudom, oda nem tehetséggondozó kell, de az jól sikerült neked, úgy hogy mindenképp be kellett volna hívniuk.
2011. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Én végig kitűnő voltam, 90 pontos lett a központim, és csütörtökön megyek szóbelizni a VPGbe.
2011. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat. Ma bementem a VPG-be, és kiderült, hogy tényleg nem jutottam be! 127 pontom volt, és 135 kellett volna (35 a hozott pontom :( ). De azért vicces, hogy ma azt is megtudtam, hogy az Eötvösbe viszont visszahívtak! Holnap meg megyek felvételizni az Apáczaiba...
2011. febr. 28. 16:43
 9/24 anonim ***** válasza:

Én a VPGbe, az Eötvösbe meg az Apáczaiba megyek szóbelizni.

Te melyik tagozatra jelentkeztél?

2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Apáczaiban mindegyikre, de elsősorban Matek-Fizikára akarok menni, Eötvösben Matek-Angol.
2011. febr. 28. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!