Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egerben melyik a legjobb...

Egerben melyik a legjobb középsuli? ( Neumannon kívül)

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
KÖZGÉ! ez egyértelmű... nagyon sok hasznát veheted neki, a tanárok nagyon nagyon jók. Jó a közösségi élet is, a programok, rengeteg lehetőséged van (akár külföld, akár bármi más szempontból - pl. minden évben lehet pályázni egy hónapos külföldi gyakorlatra, ami aztán egy életre szóló élményt jelet). én rengeteget köszönhetek a tanároknak, és magának az egész iskolának. hozzáteszem, közgazdaságtanra az élet szinte majdnem minden területén szükséged lesz (ha tovább akarsz tanulni meg pláne előnyt jelent). Úgyhogy szerintem a Közgé aranyérmes :))
2011. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dobó - bekerülni se könnyű.


8osztályosban minden év végén vizsgáink voltak - mire én érettségiztem már olyan rutinnal mentem neki hogy csak na, ellenben a budapesti gimis osztálytársaimmal.


10.-ben kisérettségi, tehát a nem 8osztályosok is kapnak egy kis vizsgarutint.


Dobós osztálytársaim érettségire átlag 2 nyelvvizsgával rendelkeztek.


A tanárokat visszasírtam - majdnem szó szerint, mert hiába mondta az ofőm, hogy jujj a budai "elitgimi" milyen nehéz lesz én 1 évvel előttük jártam tananyagban: irodalom, töri, biosz, kémia, a nyelvekről nem is beszélve informatikából már weboldal-készítést tanultunk Egerben, itt Bpn meg 40 perc alatt csináltam meg a másoknak 90perces feladatokat...gagggyyyiii


A legrosszabb érettségi átlag az osztályban vmi 4,25 volt vagy 4,41...jah és 100% a felvételi arány. - vagyis amíg oda jártam annyi volt.

2011. márc. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szilágyi... najman ha füvezi akarsz, dobó ha verseny istállót, közgé esetleg még jó választás lehet.
2011. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! én is a Dobóra gondoltam, de a Közgé vagy a Dobó a jobb?
2011. márc. 8. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Dobóba akkor menj ha vmi komolyabb terveid vannak a jövőben: pl. ELTE-ÁJK, SE-ÁOK, mondjuk sokan mentek régi osztályomból Corvinusra is.


Az tuti ha 8osztályban járt oda az ember akkor a 2 nyelvvizsga simán megvan mire végzel, ha nem szórakozod el az órákat.

Mondom, hogy sokáig használtam Bpn is azt a tudást amit ott kaptam... nem is gondoltam volna hogy 'annyira jónak' számított volna az oktatás nálunk, azt hittem mindenhol ilyen, amíg át nem mentem másik gimibe, ahol rájöttem, hogy nem, nem mindenhol hozzáértők a tanárok, nem mindenhol haladnak az idegen nyelvvel...-.-

Én örülök hogy oda járhattam és sajnálom hogy nem maradtam kolis hogy ott fejezzem be a tanulmányaimat, mondjuk már bent vagyok az áhított egyetemen így is, már csak ezt kell végigcsinálni :D

2011. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Közgé jobb... mert ott nem csak egy sima gimnáziumi érettségit kapsz, hanem egy nagyon is jól hasznosíthatót, és igen csak elismert suli! Erősen ajánlom :)
2011. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haha Fighting!


Jok vagyunk, hat ez alapjan annyit szuretsz le hogy mindketten szerettuk a sulinkat!


Szerintem nezz be mindket suliba nyiltnapon es donts ugy.

Beszelgess diakokkal vagy akar tanarokkal hogy mit tanulhatsz toluk stb.


Nem tudom hogy hogy van ez a 9.-es felveteli de drukkolok!

2011. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!