Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma délután megyek felvételizni...

Ma délután megyek felvételizni! Mondanátok valami biztatót, nagyon izgulok:$?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hová felvételizel?

Ne agyalj rajta sokat, ne tanulj, ilyenkor már felesleges, csak magadat idegesítenéd vele, mert nem valószínű, hogy új infó megmaradna benned. Próbálj meg pihenni, és gondolj arra, hogy milyen jó lesz, ha túl leszel rajta. :)

Én is nagyon izgulós vagyok, kezem-lábam remeg minden vizsga előtt, de mikor már ott vagyok, nem is olyan szörnyű.

Nem tudom, milyen biztató dologra gondoltál igazából, csak ennyit tudok mondani.

2011. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) Történelemből fogok szóbelizni, nagyon sok a tétel évszám esemény stb...és félek h össze fogom kutyulni őket :S De kapunk előtte miután kihúztuk 20 perc felkészülési időd, ez alatt hátha letisztul majd minden:D
2011. márc. 7. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Á, értem. :) A felkészülési idő tényleg jó, ha tanultál rendesen, biztos össze tudod majd szedni a gondolataidat, és gondolom, senkinek sem célja téged szívatni. Ha meg valami nem jut eszedbe, ne ess pánikba, mondd, amit tudsz, de azt magabiztosan.

Sok sikert! :)

2011. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!