Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MI a véleményetek tapasztalato...

MI a véleményetek tapasztalatotok a Vörösarty Mihály gimnáziumról (Bp.8. ker. )?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatra lennél kíváncsi? :)
2011. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dráma :)
2011. márc. 14. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

2010-ben végeztem drámatagozaton :) Nos, nekem ezek a tapasztalataim:

Ha nem vagy teljesen biztos benne, hogy színházzal/színészettel szeretnél foglalkozni, akkor kemény fába vágod a fejszédet. Én kb. 10.-ben mondtam le arról, hogy színész legyek, és nagyon nehéz dolgom volt (szinte kinéztek). A drámatagozatosok sajnos hajlamosak elszállni maguktól, így lesz*rni minden más tantárgyat a drámán kívül. Osztályfüggő, de nálunk ellehetetlenítették az osztálytársak a többi órát. Már elsőtől legalább 2 nap este 6-ig benn kell maradni, ami fesztiválidőszakban felduplázódhat (plusz kötelező hétvégi táborok). Ha szereted a musicaleket, ez nem a te iskolád :D. Nagyon lenézik a drámatanárok, és hajlamosak elmenni az "alterszínház" irányába. A rendes tanárok abszolút jók, ha nem borítják ki őket, meghálálják és abszolút korrektek. Nekem pl. konkrétan segítettek érettségikor, hogy jó pontokat kapjak. Nem a legegészségesebb iskola, érettségikor az osztály 90%-a dohányzott (drogokról nem merek nyilatkozni, de ebben is ilyen szép arány lehetett). Szóval az érzelmeim felemások, a tanárok viszont nagyon jók, megkaptam minden alapot, és most orvosis vagyok :). Szóval kifejezetten humán beállítottságúaknak ajánlott, akik nem féltik a szabadidejüket.... Maga az iskola jó, csak magáról a drámatagozatról nem annyira jó a véleményem, mert átéltem minden árnyoldalát, ami lehetett :D

2011. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én már nagyon régóta a vörösmartyba készülök és fel is vettek de mostanában annyi rosszat hallottam róla és nem tudom eldönteni hogy oda menjek vagy debrecenbe az adyba szintén drámatagozatra.
2011. márc. 14. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább gyere az Adyba mert itt nagyon jó képzés folyik! (egy debreceni :) )
2011. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na melyikbe mentél?

De nem olyan jó suli

2015. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!