Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FONTOS! A gazdálkodás menedzsm...

FONTOS! A gazdálkodás menedzsment szakra beszámítható e két szakmai tantárgy? Én a két szakmai tantárgy érettségi százalékát szeretném dupláztatni pontszámításnál. A két tantárgy: üzleti gazdaságtan és elméleti gazdaságtan

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm:)
2011. márc. 26. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A felvin ez van a követelményeknél:"kettőt kell választani: gazdasági ismeretek v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv(6) v. szakmai előkészítő tárgy(5)" Szakmai előkészítő tárgyak pedig ezek: közgazdasági alapismeretek, közgazdasági-marketing alapismeretek, vendéglátó-idegenforgalmi alapismeretek.

Tehát a kettőt együtt semmiképp, de én azt is el tudom képzelni, hogy egyiket sem számítják be, mert nem a fent nevezett tárgyak. Max ha a két tárgy közül az egyik szakmai előkészítő tárgy, csak más néven fut. Tehát pl "elméleti gazdaságtan" néven fut a "közgazdasági alapismeretek"

2011. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából tudtommal mindkettő a közgazdasági alapismeretek csoportjába tartozik.
2011. márc. 26. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
NEM NEM LEHET olvasd el a nagy tájékoztatóban...ugyanigy pl két idegen nyelvet sem lehet...
2011. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gazdmenes voltam;) én imádom :) hova mész suliba?
2011. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagyis most vagyok elsős..:D ha bármi kérdésed van írj nyugodtan
2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia ! hát én a bgf-re szeretnék vagy esetleg Győrbe. És te hova jársz? hányad éves vagy? mennyire vannak közgazdasági tantárgyaitok? és mennyire fontos a matek? (emeltes vagyok és 4-5 ös vagyok belőle úgyhogy remélem nem fogok megbukni csak néhányan ezzel ijesztegetnek) utána sok irányba ellehet menni? Mármint mesterképzésre gondoltam
2011. márc. 29. 22:26
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj ne haragudj utána olvastam h írtad h most vagy elsős :):) szal bocsi :) és amúgy a csoporttársaid milyenek? koleszos vagy? bocsi a sok kérdésért :( ha esetleg lesz időd és energiád válaszolni rájuk akkor azt nagyon megköszönném:)
2011. márc. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!