Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy működik a plágiumellenőrz...

Hogy működik a plágiumellenőrzés az ELTE-n?

Figyelt kérdés
Most fogom leadni a szakdolgozatomat, a határidő közelsége miatt az utolsó 2-3 oldalt leginkább internetes forrásokból írtam. Azért a szórend nem ugyanaz, meg kicsit átírtam, közbeszúrogattam, stb. Nem kérek gyalázkodást, kényszermegoldás volt, én sem így terveztem, a többi 43 oldal saját kútfőből 2 hónapnyi könyvtárazás után született. Tehát, én regisztráltam a kopi.sztaki-n és feltöltöttem, de nem talált egyezést sem a feltöltött dokumentukkal, sem a netes adatbázissal. Az egyetemen is ugyanezen a szűrőn küldik át, vagy van valami finomabb kereső is? Köszi, üdv
2011. márc. 29. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérd meg a témavezetődet, hogy segítsen átfogalmazni, az ilyet nagyon nézik.
2011. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!