Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimibe érdemes járni...

Melyik gimibe érdemes járni lányként?

Figyelt kérdés
Gimit szeretnék váltani, csak nem tudom, hogy hova menjek.
2011. márc. 30. 13:39
 1/3 anonim válasza:

Első körbe valahogy pontosítsd a kérdést mert ha Sopronba vagy akkor nem igen Szegedet kéne neked ajánlani. Meg szerintem ez nem Szex és szerelem témakör.

Egyébként a válasz a kérdésedre amelyiket te érzed hogy oda akarsz menni ha már az iskoláidat is mások választják meg nem tudod mit akarsz régen rossz. (bár az is igaz hogy 14 évesen én is teljesen más irányba voltam mint most)

2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pesti sulikra gondolok.
2011. márc. 30. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Még mindig kéne egy kis pontosítás. Milyen erősségű sulit keresel? Hányas tanuló vagy? Pesten belül hol lenne jó?

A humán tagozatokon ált. több lány van, reálon fordítva, de ez nem mindenhol van így, vagy lehet hogy külön figyeltek hogy 1:1 arány legyen. Más szempont nincs szerintem amit lányként nézni kéne.

2011. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!