Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek. Kecskeméti...

Mi a véleményetek. Kecskeméti AFEOSZ szakközép iskoláról? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy már Kecskeméten is van abból kéttannyelvű szakközép és érdeklődnek, hogy mennyire hatékony, es milyen színvonalú itt az oktatás.
2011. márc. 31. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt hallottam, hogy Bács-Kiskun megye egyik legjobb szakközepe :)

de egyesek állítása szerint a Kada jobb

2011. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az a kada? Mi a teljes neve?
2011. ápr. 9. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

ja bocsánat :) azthittem kecskeméti vagy


Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola


(de szerintem akkor is az Áfeosz a jobb)

2011. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Odajártam, kéttannyelvűbe. Lett egy angol felsőfokúm, egy német középfokúm, egy percet sem jártam soha külön nyelvtanárhoz, se tanfolyamra.


Az érettségivel sem szenvedtem, nagyon hatékonyak voltak a sima órák is a felkészülésre.


A tanárok jók, foglalkoznak mindenkivel, a tanulásával is a személyes nyavalyájával is, ha van neki stb.


Egy-két kivételtől eltekintve a mi osztályunkból csupa elte, corvinus stb. hallgató lett simán, de a kivételek között is volt olyan, aki mehetett volna oda is, de valamiért beleszédült, hogy neki egy kevésbé neves egyetem kell. :)

2012. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!