Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem kerülhet be a PTE-re az,...

Nem kerülhet be a PTE-re az, aki szerepel a rendőrségi nyilvántartásban?

Figyelt kérdés
1 éve loptam kb. 2000 ft összegben egy nagyobb áruházból,de kifizettem igy nem értesitették a rendőrséget de azt mondták bekerülök az önkormányzat nyilvántartásába 5 évre.Idén szeretnék egyetemre menni viszont most nem tudom hogy emiatt felvesznek-e egyántalán.
2009. febr. 26. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyetemet nem érdekli.. :) emiatt ne aggódj, inkább az érettségire koncentrálj, hiszen az a belépő.. ha a pontok megvannak, semmi akadálya hogy felvegyenek akár államilag támogatottra is vagy amire jelentkezel..
2009. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyetemen nem kérnek még erkölcsit sem. Ha a nagyobb bűncselekményekkel nem foglalkoznak, akkor gondolom, ezzel sem, de egyébként hogy ne vesztegesd a pénzed a jelentkezésre, felhívhatod a PTE-t, hogy ott a titkárságon megerősítsék, hogy nem hiába jelentkezel.
2009. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szó nincs erről .... leve az a lopás amit csináltál csak szabálysértésiu kategória, azaz a rendőrséghez be se kerül az ügy!

Erkölcsit pedig már 15 éve nem kérnek sehovca, de tök mindegy, mert abban se lenne.

Ha egyáltalán akkor abból bármiylen ügyed lett, az is maradt csak önkormányzati hatáskörben mint szabálysértés, ami pedig 2 év után elévül. De sztem még oda se kerültél be, hiszen arról tudnál, kaptál volna értesítést vagy akármiylen iratot.

Szóval ne aggódj, nincs ott semmi gond!

2009. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!