Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet úgy leérettségizni?

Lehet úgy leérettségizni?

Figyelt kérdés

Hogy nem járok iskolába.Esti tagozaton vagy hogy van, mert le kéne raknom mert nincs semmi végzettségem,vagy fél év alatt le lehet rakni az érettségit, csak 10 osztályom van szakközépnél abba hagytam szociofóbia miatt :)

Kilátástalannak látom az életem,helyzetem.

19 éves reményvesztett férfiú.


2011. ápr. 3. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, a remény sose vesszen el!

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de én úgy tudom, hogy az érettségi feltétele, hogy elvégezd a középiskolát. Vagy nappalin, vagy estin, de el kell végezni. De a legbiztosabb, ha felhívsz egy sulit. ;) Hidd el, segíteni fognak!

2011. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja, el kell az iskolát végezni. Felnőttképzésben lehetséges egy év alatt kettőt végezni, azaz ha 10 osztályod van, és szeptemberben beiratkozol, jövő ilyenkor érettségizhetsz, de ahhoz meg is kell tanulni a két év anyagát egy év alatt kőkeményen, és levizsgázni belőle! Ez nem könnyű. Fél év alatt nem lehet.
2011. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én úgy tudom hogy van ilyen lehetőség! De nagyon nehéz! Én 3évesre járok, és az se könnyű!


Szerintem 19 évesen még nincs veszve semmi!

Ha én a helyedben lennék, akkor most megpróbálnák dolgozni, és szeptemberben elkezdeni a sulit, nappali tagozaton! Az a legjobb neked! 2 vagy 3évesen, de ajánlom a 3évest.

2011. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni, én 20 éves vagyok és most érettségizem újra, mert nem vettek fel oda,ahova akartam..szóval ugyanott vagyunk, mert te is 20 leszel,mire érettségizel ;)

sztem a múlton már kár rágódni, az már megtörtént és nem tudsz rajta változtatni inkább próbáld meg a jövődből kihozni a legtöbbet!! ezt az évet be kell áldoznod és 2évnyi anyagot megtanulnod 1 év alatt, ahhoz,hogy ne érezd magad "elcsúszottnak"..

én azt vettem észre,hogy sokan kezdik el az egyetemet nálunk idősebbek is,úgyhogy ne pánikolj :)

2011. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!