Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kezdik kiküldeni a...

Mikor kezdik kiküldeni a felvételi értesítőket? Legkésőbb meddig kell, hogy megkapjuk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
április 27 :) Ha sok lesz (mire Győrből kiküldik 3 napig is eltarthat) 27.-éig legkésőbb mindenkit értesíteniük kell: D
2011. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor esélyes, hogy még ezen a héten megkapom? :))) Juj, de várom már. Nagyon izgatott vagyok. :D
2011. ápr. 9. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:

igen 27-ig megküldik. de sztem ősziszüneti héten már várható. nagyobb eséllyel.

Úgy hallottam hogy vastag borítékra kell számítani, mert abba már vannak suis papírok. Mármint vastag borítékot küldenek onnan ahonnan felvettek. Drukkolok! Már én is tökre izgulok :)

2011. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*sulis papírok
2011. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gondolom tavasziszünetet akartál írni és nem ősziszünetet, mert azért az kicsit furcsa lenne. :D

Köszi a válaszokat! :)

2011. ápr. 9. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
ja igen az lett volna :) Nem is is figyeltem, csak gyorsan pötyögtem. :D
2011. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és nincs mit
2011. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
? kÖzépiskolába?
2011. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

felvételi értesítő? Nem inkább a regisztrációs csomagra gondolsz? Mert arról itt tájékozódhatsz: [link]


És 78%-os. Ez most komoly? Szerinted vastag lesz a boríték, mert küldik a sulis papírokat, onnan AHOVA FELVETTEK??? Érettségi előtt hogy vennének fel bárhova is?


Nem azért, de ti mégis mi alapján, és mi célból felvételiztek akárhova is, ha ilyen egyszerű dolgokat, mint felmenni a felvi.hu-ra se sikerül kiokoskodnotok? Bölcsész szak, vagy programozó informatikus szak a választottatok?

2011. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Középiskolai felvételiről beszélnek, te nagyon okos...
2011. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!