Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén ősszel még érvényes lesz...

Idén ősszel még érvényes lesz a jelenlegi érettségi rendszer?

Figyelt kérdés

ha ősszel újra szeretnék érettségizni pár tantárgyból akkor a szóbeli tételeket honnan tudom megszerezni?


mind a kettő kérdésre válaszoljatok pls


2011. ápr. 10. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, érvényes.

Az őszi érettségi időszakra mindig ugyanaz vonatkozik, mint a tavaszira. Minden iskola a tavaszi vizsgaidőszak előtt közzéteszi a témaköreit. A tételeket nem! Ősszel is ezek lesznek, tehát amikor jelentkezel a kiválasztott iskolában, akkor el kell kérned tőlük a témaköröket, mert akkor már rég készen kell álljanak. (Vagy kint van a honlapjukon, vagy oda kell adniuk neked.)

2011. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és februárban indul államilag finanszírozott képzés vagy csak költségtérítéses? én azt hallottam, hogy csak költségtérítéses indul, kicsit elbizonytalanított
2011. ápr. 16. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de szerintem tedd fel külön kérdésben, mert itt a kutya sem fogja megtalálni.
2011. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!