Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvári Árpád Szakképz...

Székesfehérvári Árpád Szakképző Iskola és Koll. Belügyi Rendészeti szakára milyen a fizikai felmérés?

Figyelt kérdés

1 perc alatt kb. hány felülést kell csinálni, 0,5 perc alatt mennyi fekvőtámaszt? Hány perc alatt kell lefutni a 2000 m-t ahhoz hogy felvegyenek?


Lány vagyok.


2009. márc. 3. 20:47
 1/3 anonim válasza:
Nem kell nagy követelmény. Mindenkit felvesznek most már szinte. Azért ha nem baj adok egy jó tanácsot. Azt az iskolát kerüld el jó messzire. Én is oda járok, de átmegyek máshova. Kirúgtak egy csomó jó tanárt felvették a hülyébbeket. Sok tanár direkt arra megy hogy megbukj és nekik ez + pénz. Persze ez a te döntésed.
2010. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne gyere az Árpádba..semmi képp :)

Én is most iratkoztam át másik helyre..

A tanárok kb. sz*rnak bele mindenbe.

Ja és ha most akarsz jönni 2010 szeptemberébe akkor az osztályfőnököd lesz azthiszem az iskola legirritálóbb és elviselhetetlenebb tanára :D

2010. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xpreszter válasza:
Az alább íróknak szólnék. Én itt tanultam 6 évet, ez alatt semmiféle tanári kirúgás nem történt. A bukásról meg annyit hogy aki tanul és normálisan viselkedik, azt nem szivatják a tanárok. Végig kéne gondolni, hogy hogyan viselkedtetek a tanárokkal, mindig azt kapod amit adsz. Nekem is volt hogy megbuktam és pótvizsgáznom kellett, de minden segítséget megkaptam a rossz viselkedésem ellenére. Amúgy meg nincs olyan tanár aki szeretne bejönni csak azért, hogy a diákot levizsgáztassa, ők is emberek és szeretnének pihenni, semmilyen plusz pénzt nem kapnak azért, hogy bejönnek pótvizsgáztatni. Amúgy a legkiválóbb szak az iskolában a rendészeti, aki végig csinálja erős ember lesz.
2015. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!