Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki fizika tagozatos...

Jár valaki fizika tagozatos gimibe? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz?

Egy ilyen gimiből hova lehet menni továbbtanulni?


2011. ápr. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem éppen fizika tagozatos gimibe járok, de építészetet tanulok egy szakközépben, ahol fizikát tanulunk és fizikából érettségizünk.Szerintem nem nehéz a középszintű fizika, inkább matek kell hozzá, a példák nagy része matematikai probléma, és kevésben fizikai.Sok képlet lesz, ami persze megjegyezhető. Én szeretem. Emelt szinten fogok érettségizni, ami már nagyon nehéz.


Ilyen gimiből akárhová mehetsz továbbtanulni, persze ha valami műszaki irányban gondolkodsz pl BME, vagy szereted a reál tárgyakat, akkor előnyödre válhat.

2011. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a Budapesti Berzsenyi Dániel Gimnáziumon gondolkozom :D
2011. máj. 29. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem könnyű egyik fizika tagozatos gimi sem. Ellenben megéri odamenni, pláne ha szereted a tárgyat.

Továbbtanulni talán a legkeresettebb szakmák irányába tudsz: mérnöki illetve matek,fizika.

2011. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!