Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bolondballagást betiltani?...

Bolondballagást betiltani? Másnál volt ilyen? Egyáltalán Etikus?

Figyelt kérdés
A mi iskolánk nem engedi meg a bolondballagást, és azzal fenyegettek meg, hogy ha bármit is teszünk, az osztályfőnökünk szívja meg, akit mellesleg mindenki kedvel. Más iskolában is van ilyen? Egyáltalán mit lehet ez ellen tenni?
2011. ápr. 28. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Megtartani az iskolán kívül, az igazgatónak meg nem kell tudnia róla. Nem tudhatjuk, miért tiltották be, ennyi információ alapján nem lehet ítélkezni.
2011. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehetett, mert "nem méltó az intézményhez". A srác, aki felemelte ellene a szavát...hát mondjuk úgy, hogy egy évvel később tudott csak érettségizni...Szóval szerintem ne nagyon pörögjetek a témán, úgyse ér annyit.
2011. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk a szecskáztatást tiltották be már évekkel ezelőtt.. szerintem azonos kategória. de igen,megtehetik,bármit megtehet az intézményvezető
2011. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosban tiltották meg, de mi ennek ellenére is beöltöztünk. Mikor odajött az osztályfőnök, hogy miért öltöztünk be mégis, akkor csak bájos mosollyal annyit mondtam, hogy "Tanárnő, ez a hétköznapi ruhám..."

Nem szólt semmit, és nem is lett semmi következménye a dolognak. De valóban azt tudom javasolni, hogy inkább iskolán kívül tartsátok meg a bolondballagást. Nehogy a végén te szívj emiatt.


18/L

2011. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!