Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskola, ahol komoly...

Középiskola, ahol komoly nyelvtanulás folyik Budapesten, viszont ingyenes?

Figyelt kérdés

Eddig csak a Kürt Alapítványi gimit találtam, de az havonta negyvenezer...pedig annyira szeretnék nyelvet tanulni:(

13/L


2011. máj. 1. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menj kéttannyelvű gimibe ! Én pl kölcseys,francia kéttannyelvűs vagyok. ott van még a Szent László gimi, ott olasz kéttannyelvű. Károlyi Mihály -> spanoly kéttannyelvű

Kőrösi Csoma Sándor -> orosz és német kéttannyelvű osztály is van. Karinthy -> angol és német is van :)

Lehet válogatni :)

2011. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Ezek ingyenesek?

2011. máj. 1. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:

NM Persze hogy ingyenesek :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt van pár sulihonlap :D

Én a Kölcseyről tudok részletesebb beszámolót adni mert odajárok :D ha érdekel valami akkor írj:D

2011. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi.:) Helyileg a Kölcsey tökéletes lenne, és franciát szeretnék tanulni.

Most hetedikben 4.3 lesz az átlagom, úgy, hogy nem lesz hármasom. Szerinted van esélyem?

Nyolcadik féléve kitűnő-t tervezek, eddig az volt a baj, hogy tökéletesen megvoltam elégedve a négyessel.=/

2011. máj. 1. 17:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem is értem, miért gondolkozol fizetős gimiken... Főleg ilyen kétes nevű "Kürt Alapítvány" dolgon, ahova kb. azon járnak, akiket sehova nem vettek fel, de apuci-anyuci jól keres ahhoz, hogy berakja a gyereket.

Nagyon jó ingyenes gimnáziumok vannak, ahol tényleg megtanítanak a nyelvre.

2011. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves!

Nem értem miért okoskodsz, amikor a szövegértelmezési készséged...hogy is mondjam diplomatikusan..hagyjuk.

Szerintem eléggé egyértelmű, hogy kifejezetten nem fizetős iskolát keresek. Valahogy túl egyértelmű volt. Nem baj, nem tehetsz róla. Bár ez 60 alatti IQ-ra utal, mert ez nagyon durva...

2011. máj. 1. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

miért kell így viselkedni amikor látszik hogy tényleg a válaszolónak van igaza

minden állami középiskola ingyenes és a legtöbben van nyelvszak

kürt alapítvány már a neve alapján se mennék oda

de hogyhogy nem találsz? beírod Budapest kéttannyelvű gimnázium és kihoz 1 csomót

nem olyan nehéz ez

de ezekbe az iskolákba kérnek központi felvételit is és mivel sokan akarnak nyelvet tanulni ezért jól kell teljesítened rajta

hiába vannak jó jegyeid ha a központit elrontod akkor lehetsz kitűnő is egy erősebbe már nem vesznek fel

3. válaszolónak meg igaza van

2011. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Nem értem miért gondolkozol fizetősön"

KÜLÖN KIÍRTAM CSESSZE MEG HOGY NE FIZETŐS LEGYEN!!!!!!!!!!

Jézusom...

2011. máj. 1. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
De attól még gondolkoztál rajta. Ezt nem értettem, hogy miért. Továbbra sem értem. Elég erőteljesen próbáltam utalni rá, hogy ilyen helyeken ne gondolkozz, se Te, se senki, aki ezt a kérdést olvassa, mert nem éri meg. Csak ennyit akartam.
2011. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

istenem.....DDDDDDDD

kerestem olyan középiskolát, ahol komoly a nyelvtanulás. a kag-ot találtam, de arról kiderült hogy fizetős. bonyolult!

2011. máj. 1. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!