Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2011 Magyar középszintű...

2011 Magyar középszintű érettségi. Kinek hogy ment?

Figyelt kérdés
Na, itt mindenki kibeszélheti magából, hogy sikerült, mire számít, mivolt szerinte a jó megoldás, mit választott a 3 szövegalkotásból.. :)
2011. máj. 2. 13:37
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100%
Elég ideges vagyok magamra. A beszélgetés idejére utaló részhez ezt választottam hibásan: "Mert a mi vitánk, itt, most, ebben a pillanatban, amikor folytatjuk, máris elavult."
2011. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem 26 pontom van a szövegértésből, novellaelemzés meg kb 30-40 pont.
2011. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Az igazhamisnál miért nem úgy jönnek, h

I

I

H

H

??? nézem a megoldásokat, de mé mindig nem értem, h miért nem az enyém a jó. nekem ez jónak tűnikXD vélemény?

2011. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem meg

I

I

I

H


xD..mindegy,ha rendes lesz a tanar akkor behuzza az egyiket H-nak...vagy nalatok ilyet nem csinalnak?

2011. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek, veled utolsó. IIHH-nak kell lennie. Illetve a bonyolult egyszerűnél is.

Nem egyszerű bonyolult egyszerű bonyolult bonyolult

2011. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a poén ebben, hogy magyártanárok által lett megcsinálva mindkét alkalommal (az origós is, és az fn.hu-s is) és mégsem egyezik. Ha egy magyartanár nem tudja hibátlanul megoldani, akkor tőlünk mit várnak? :)
2011. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szerintetek ha 2 sor híján írtam 3 oldalt azt elfogadják? Mert én az összehasonlító elemzésről írtam, és ami a nem hivatalos megoldásban van, azt szinte mindent leírtam, tehát tömören mindent. Szerintem az elég jól sikerült. Viszont a szövegértéses feladat nekem nagyon nehéz volt. vagyis a szöveg maga nem, hanem a kérdések hozzá. Én az első feladathoz azt a mondatot írtam, hogy: "Mert a mi vitánk, itt, most, ebben a pillanatban, amikor folytatjuk, máris elavult."

Meg ahol kérdeszte, hogy Mit tudtunk meg a szövegből a Költő vitapartneréről? én gondoltam a tegezérsről, de nem írtam le, mert azt hittem konkrét szövegrészletre kíváncsi...-.-"

2011. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
jah meg én HiiH írtam, de csak az utolsó 2-3-ban vagyok biztos:P
2011. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
a novellánál ennyire fontos ez a húsvét-téma? nekem eszembe nem jutott, h ennek szimbolikus jelentése vanXD ezenkívül írtam 4 oldalt, egy csomó más dolgot is, ami nincs a vázlaton, de ha kihagytam ezt a nagypéntekes dolgot, az nagyon gáz?
2011. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én az igaz, hamisnál így írtam: H I H I. Az elsőre mindenki igazt írt eddig, akikkel beszéltem, de van benne egy olyan mondat h "Az a fal vagy van, vagy nincs, aszerint, hogy mikor nézzük." Szóval ebből az jön le, h nem mindig van fal (aztán persze az más téma, h jorábban meg azt mondja, h minig van, volt és lesz).

Az utolsónál meg azért hamis, mert azt mondta, h "Az újság pusztán annyi, hogy kényelmetlen korunkban ez a fal magasabb a sokszázados átlagnál" Szóval csaknem ugyanolyan...

Na mindegy, kétértelmű dolgok ezek szerintem :S

2011. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!