Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha idén februárban jelentkezte...

Ha idén februárban jelentkeztem egyetemre, de nem lesz annyi pontom, hogy felvegyenek, akkor, ha augusztusban a pót jelentkezéskor ismét jelentkezek, az már fizetős lesz?

Figyelt kérdés

Győrbe jelentkeztem műszaki menedzsernek, és ma írtam a matek érettségit, megnéztem a megoldókulcsokat, amik még nem hivatalosak, de fel tudom mérni belőlük, hogy milyen lett, és nekem olyan 55%-os lett körülbelül.

Ehhez kellene egy majdnem max pontos informatika érettségi, ami nem tartom valószínűnek, hogy sikerül. Viszont, ha most nem vesznek fel, és jelentkezek augusztusban megint, akkor az már fizetős lesz vagy lehet még akkor menni államilag támogatottra?


2011. máj. 3. 14:28
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom az már fizetős. De most nem jelölted be a költségtérítésest?
2011. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Februárban, amikor jelentkeztem, csak államilag támogatottakat jelöltem meg. (ANA)
2011. máj. 3. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A pótjelentkezésnél ha fel is vesznek az már csak fizetős lesz sajna.
2011. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!