Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Töriérettségi: ha olyan 3...

Töriérettségi: ha olyan 3 esszét írtam, amik nem egy csoportban voltak, tehát nem lehetett volna őket együtt választani az mennyire kerüli el a tanár figyelmét? :D

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? vagy tudtok valamit efféle szankciókról?
2011. máj. 4. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miket írtál? Nem is értem, hogy ezen mi nem volt tiszta? Nálunk is volt ebből baj, két embernél is.

Egyetemes történelem: 2 közül, egy rövidet.

Magyar történelem: 3 hosszú, 3 rövid közül, egyet-egyet....mit írtál félre??

2011. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amelyik nem tartozik bele abba a betűjelbe amit bekarikáztál az 0 pont
2011. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fel voltak sorolva, hogy miket lehetett választani, ezen mit nem sikerült megoldani??
2011. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, ami nem tartozik bele abba a csoportba, amit bekarikáztál akkor nulla pont, ha nem karikáztál be semmit akkor reménykedj, hogy jófej tanárod van és azt nem pontozza le, amire a legkevesebbet kapnál, és aztán megkér, hogy karikázd be az xy betűt..
2011. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát nem tűnt fel ez a karikázós rész, és csak simán megírtam két rövidet egy hosszút :D
2011. máj. 4. 18:41
 6/15 anonim ***** válasza:

ha nem volt benne a választási lehetőségekben akkor az egész esszéírás 0 pont, ez egész biztos...

tavaly érettségiztem, egyik osztálytársam így járt. nem fogja elkerülni ilyen alapvető dolog a tanár figyelmét :(

2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

ha az első részből nem lesz meg az elég pontod az sz*pás... mert egyik esszédet se fogják értékelni, ez benne is van a hivatalos útmutatóban...

de aki ilyen sík minek megy érettségizni? nem értem... nekünk az agyunkba vésték, hogy átböngészni a variációkat és bekarikázni...

2011. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Nem értem, miről beszélsz. Nem lesz miatta az egész esszé rész 0 pontos.


"A feladatok értékelése a tanulók hibás feladatválasztása esetén


Ha három feladatot oldott meg a tanuló, de helytelenül választott a korszakok, a feladattípus stb. vonatkozásában, akkor

 azt a feladatát (vagy feladatait) kell figyelmen kívül hagyni, amelyikben a legkevesebb pontot érte el, így az összpontszám kiszámításánál a legkisebb pontveszteség éri;

 azt az egy (kettő) feladatát kell figyelembe venni, amely(ek) megfelel(nek) a választási szempontoknak, és amely(ek)ben a legtöbb pontot szerezte."


Ez volt a tavalyi érettségi értékelési útmutatójában.

2011. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az ideiben is..

A feladatok értékelése a tanulók hibás feladatválasztása esetén

Ha három feladatot oldott meg a tanuló, de helytelenül választott a korszakok, a

feladattípus stb. vonatkozásában, akkor

• azt a feladatát (vagy feladatait) kell figyelmen kívül hagyni, amelyikben a legkevesebb

pontot érte el, így az összpontszám kiszámításánál a legkisebb pontveszteség éri;

• azt az egy (kettő) feladatát kell figyelembe venni, amely(ek) megfelel(nek

[link]

2011. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehagytam a végét bocsi:D de mindegy mert ua:D
2011. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!