Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor akarják beszüntetni az...

Mikor akarják beszüntetni az egyetemek felét Magyarországon?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy 12 egyetem fog maradni, de mikortól?
2011. máj. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ez nagyon durva, ma délután olvastam...

Én spec azon akadtam ki, hogy a Corvinus is elveszíti a függetlenségét... Az ország legnevesebb, európai szintő közgazdaságtudományi intézményét fogják "szétosztani" a BME az ELTE és a SzIE között.. Hol vannak ezek a közgazdaságtanhoz??


Egyébként nagyon remélem hogy ez a tervezet meg fog változni, Hoffmann Rózsa is azt mondta hogy ez csak egy "ötlet"... De azért már egyezkedik a többi megmaradó egyetem rektorával, bezzeg a többi vezetőt nem hívták meg...

f*ck

2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hoffmann Rózsa egy idióta, aki azt se tudja mit csinál, lövésem nincs, hogyan került be a kormányba...
2011. máj. 4. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt támogatnám, ha a sok gagyi fősulit meg pár szar egyetemet bezárnának, nincs rájuk szükség. De már az is nagy haladás lenne, ha nem lenne ennyi büfészak, ami csak a szülők pénzét viszi el. A fiatal meg majd ott áll egy WC-papírral a kezében a munkaügyi kp.-ban...
2011. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Az igaz, hogy az elmúlt években minden kis névtelen főiskolából egyetem lett. Ennek semmi értelme. Sem az oktatói kvalitás nem felel meg az egyetemségnek, sem a kiadott diploma színvonala.

DE az, hogy a Corvinust szét akarják verni elég felháborító. Az egyik legjobb nevű egyetem. Remélhetőleg ezen még változtatnak, hisz azt állítják, hogy ez csak egy munkaanyag.

2011. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem az lesz a vége, hogy a Corvinus megmarad, de az ilyen piripócsi tanárképző főiskolákat úgy bezárják, ahogy vannak. Mindjárt megnőne a diploma értéke, ha drasztikusan lecsökkenne a ferőhelyek száma...
2011. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy sok semmit sem érő fősuliból egyetem lett. De ezek közé tartozik a Nyugat-magyarországi Egyetem is, amit úgy tűnik nem akarnak bezárni. Én Szombathelyen élek és tudom, hogy totál színvonaltalan az oktatás ott. Ezt miért nem akarják bezárni?
2011. máj. 5. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:

12:26

Gyere a Nyugat-magyarországi Egyetem geoinformatikai karára. 120-an kezdik, 3. félévre maradnak 5-10-en, első félév felénél már elkezdődnek a kiiratkozások, hogy "túl kemény a matek". Természetesen a földmérő és földrendező mérnöki szakról beszélek. Van nálunk olyan eltés, aki már megbánta, hogy átjött az eltéről. Leadhatta a tárgyai nagy részét, majd második félévben geodéziából bedarálták.

Ne ítélj meg egy egyetemen a sz.ar szakjáról.

2011. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!