Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Corvinus...

Mi a véleményetek a Corvinus - nemzetközi gazdálkodásról, gazdálkodás és menedzsmentről?

Figyelt kérdés

Leginkább az itt tanulókat kérdezném, mennyire jó a képzés és milyen lehetőségek várhatóak a jövőben? Úgy általánosan érdekelne az itt tanulók véleménye. :)

/leendő corvinusos/


2011. máj. 7. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy leendő corvinusos azt majd a kormány eldönti. :-P


Sztem mindkettő eléggé laza szak, tehát nem kell meghalni ahhoz, hogy elvégezd. Nagyon nem.

BCE-re járok, de nem GM-re, vagy NG-re.

Jelöltél esetleg még mást is?


Elhelyezkedési lehetőségek: állítólag még jó híre van a Corvinusnak a munkaadók körében, tehát valszeg kevesebb problémád lesz, mint egy kevésbé ismert iskolából érkezőnek.

2011. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a Corvinust nem merik b*szogatni. Kész. Az az egyik legnagyobb hírű magyar egyetem. Ha ezt megcsinálják... neeeeeem. :D

Más egyetemeken jelöltem még be ugyanezeket a szakokat. :D De a tippelt pontjaim alapján a GM-re 100%, hogy bejutok. És igen, hallottam már, hogy nem egy nehéz szak... hm. Hát remélem jó lesz majd nekem. Máshoz úgysem lenne kedvem, hülye se vagyok, úgyhogy remélem, elboldogulok......... :)

És ennek örülök. Azért szerintem gazdaságisokra mindig lesz szükség, nem?

2011. máj. 7. 20:49
 3/6 A kérdező kommentje:
és köszi a választ. :D
2011. máj. 7. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már lehet, hogy NG-t tenném előre. Lehet.
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, az van elöl, kb a múlt évi ponthatár körül lesz a pontom, de amíg nem javítják ki a dolgozatokat, nem tudom biztosan.

Te amúgy milyen szakra jársz? :)

2011. máj. 7. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Gazdaságelemzés.
2011. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!