Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételizők! Kaptatok már...

Felvételizők! Kaptatok már regisztrációs csomagot? Ha ápr.30-ig postázzák, már rég meg kellett volna jönnie.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de a legutóbbi óta is fél hónap telt el.
2011. máj. 7. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Tavaly vki július végén, augusztus közepén kapta meg :S

Nagyon f*sza...nekem csekkes a befizetés és ugye abban küldik :/

Reménykedjünk h hamarosan megjön..

2011. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem h lassan jönnek ezek a kérdések!

Nem kell aggódni!! Tavaly ugyanez volt, itt mindenki parázott. Majd megékezik, lehet augusztusban.

2011. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem sürgős nekik a pénz. Mondjuk, én csekken fizettem, így nekem ,,csak" a diákigazolvány-igénylés lehet necces majd...
2011. máj. 7. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha csekken fizetsz, akkor azt a levélben küldik nem?Azt csak úgy lehet befizetni

Diákot én is igényeltem egyébként.Azért kíváncsi lennék h mi tart addig h augusztusban kapjuk meg lehet..:/

2011. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is késett, írtam nekik mailt, hogy azért mégiscsakna, harmadnapra megkaptam.
2011. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még én se kaptam meg, nem tudom mivel szórakoznak február óta, ez a munkájuk. azt írták hogy május közepéig kell megkapni, nem hiszen, hogy meg fog történni.
2011. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én örülnék, ha hamarosan megkapnánk, mert nekem abban írják meg, hogy elfogadják e a hátrányos helyzetű papíromat... ha nem fogadják el, akkor nem vesznek fel, oda ahova akarok menni... :/ szal fontos lenne...

és én is tuti írok majd emailt, ha nem jön meg máj.15ig...

2011. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jóóóó hír!Én ma kaptam meg:)
2011. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem ma érkezett. :-)
2011. máj. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!