Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szintű az ELTE TTK...

Milyen szintű az ELTE TTK fizika karán az első évesek szintfelmérő matek/fizika dolgozata?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy van ilyen amivel felmérik, hogy az eddigi tudásod elégséges-e viszont hiába néztem szét az elte TTK honlapján valahogy nem találtam erről bővebb infót valamint konkrét régebbi dolgozatot. Segítene valaki?
2011. máj. 11. 09:22
 1/2 Silber ***** válasza:
Annó nekem is volt ilyen felmérőm, fizikából matematikából és kémiából. De én PE-s vagyok. Akkor ezek a feladatlapok országos szintűek voltak, így úgy vélem, mindenhol ugyanazt íratták. Igazából egy jó gimnáziumból érkezett ember ha megfelelően tanult meg tudja írni egész jóra. Matematikában pl. radiánszámítás, meg trigonometrikus egyenletekre emlékszem. Fizikában volt olyan kérdés is, hogy létezik-e negatív gyorsulás (sajnos csak erre). Kémiából volt oldatszámítás, elemek tulajdonságainak becslése periódusos rendszer-beli csoportszám alapján, képletek felírása...
2011. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi
2018. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!