Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elég lesz idén...

Szerintetek elég lesz idén 414 pont orvosira?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

sajnos tuti nem. valszeg csökkennek a ponthatárok, az orvosin erre kimondottan lehet számítani, de azért ilyen mélyre nem. Legalább is ha az államilag finanszírozottat vesszük alapul.

Biomérnök, biológus, gyógyszerész - ezekre ha jelentkeztél még van esélyed.

2011. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vidéken tavaly 419 volt a ph. Ott se mehet le ennyire?
2011. máj. 12. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is orvosira készülök, nekem is kedvezne.. de szerintem 5 pontot azért nem megy le.. max 416 a legszélsőségesebb esetben.. a véleményem szerint...
2011. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már tudod,h ennyi pontos lesz?

én is oda készülök,a mai kémia fel is idegelt.

sztem sem csökken túl sokat,mert most többen jelentkeztek orvosira mint tavaly.

2011. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 414 pontom volt, és nem vettek fel tavaly orvosira ezért most újraérettségiztem bioszból emelten, de úgy elrontottam ahogy kell. Most talán, mondom TALÁN vidékre felvesznek...
2011. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nőtt vidéken a keretszám, tehát több embert vesznek föl. (ez nem Bp-re vonatkozik) A nyelvvizsga pontokat csökkentették, átlagban emiatt valószínű, hogy csökkennek a pontok. Nem mondom hogy nagyon sokkal, én azt mondom 410 és 419 között lesz idén. Nálam is nagyon rezeg a léc, egy jó szóbelivel lesz 430 pontom, rosszabbal viszont 420 vagy az alatt... :-(
2011. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!