Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyik volt osztálytársam,...

Az egyik volt osztálytársam, aki velem, szemét volt, dobált mindig a környékünkön járkál, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég történt,apámnak is szóltam,hogy mindig itt ül a ház előtt,erre az apám,ne legyen már üldözési mániád.Mondom,jó amíg nem velem folgalkozik.De kinéztem az erkélyen és a barátnőinek mondta nézdcsak mire hátra nézett a kiscsaj,de ő nem,gondolom kibeszéltek engem.A környékre szokott és ez már kezd idegesítő lenni,beszólhatnak h de csúnya vagy sértegedhet.De biztos nem azért ülnek a házunk előtti játszótéren,hogy ne velem foglalkozzanak?Már rég nem az osztálytársam.Most mit csináljak?Már nagyon sokat bántodtak,és elegem van belőlük.
2011. máj. 14. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem csinálnak semmit, addig ne háborodjál fel. Joga van arra sétálgatni, amerre akar. Majd, ha kárt tesz a házatokban, vagy engedély nélkül belép a területetekre , akkor majd hívhatod a rendőröket is, de most azért , mert szerinted kibeszél téged, ne akadjál már ki.
2011. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HA, de csak HA tényleg miattad ülnek ott, próbálj meg mindíg vki mással lemenni, mert ha elkezdenek veled kötekedni, nehogy tettlegességre kerüljön sor. Ha valaki ott van veled, nem mernek bántani, remélhetőleg. Ha van elég vér a pucádban, hívd oda apukádékat v vki nagyot és félelmeset a közelbe, és menj oda, kérdezd meg, hogy h-h ideszoktak. Vmilyen ürüggyel menj oda, bátran, de úgy, h hallótávolságban legyen egy felnőtt. Ez esetleg bejöhet. Amennyiben tényleg miattad vannak ott, és nem csak úgy. Ezzel eléjük kerülhetsz, és tisztázhatod a dolgot.
2011. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!