Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem vagy SZIE...

Óbudai Egyetem vagy SZIE Győr/Gödöllő?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöki kar.Tudom,hogy a BME a legjobb,de nem biztos,hogy sikerülni fog bejutni,meg nem vagyok zseni,hogy eltudjam végezni.
2011. máj. 14. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 370 pont egyáltalán nem sok. Bár én BME-s vagyok, de máshol sem követelhetnek alapvetően sokkal kevesebbet, nem véletlenül vannak akkreditálva a szakok. Ilyen hozzáállással, illetve feltételezett tudásanyaggal én átgondolnám, hogy gépészmérnök szeretnék-e lenni. Ezt nem bántásból mondtam, hanem jótanácsként.
2011. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként Győrt ajánlom. Előző félévben jöttek hozzánk Győrből hallgatók egy versenyre, aztán egy kicsit lealáztak minket ezek a győri fiúk :D De meg is érdemeltük, a felkonferáláskor lefőiskoláztuk az egyetemüket. :D
2011. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ez az SZIE Győr? Győrben a Széchényi Egyetem van, Gödöllőn a Szent István.
2011. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!