Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a Számalk- szakközépi...

Vélemény a Számalk- szakközépiskoláról? Oda szeretnék menni okjre csak nemtudom, még mennyire éri meg.

Figyelt kérdés
felszereltségileg milyen?, milyenek az oktatók? kollégiumi elhelyezkedés? vagy bárminemű információt elfogadnék róla, hogy jó vagy rossz tapasztalat, stb :)
2011. máj. 14. 22:00
 1/10 anonim válasza:

Hali!


Most végeztem estin, úgyhosz csak ilyen szinten tudok nyilatkozni.

- A sulinak két helyszíne van (Számalk SzKI - Bp. Kocsis u. GDF épület Mérnök u.)

- A Kocsis utcai épületben megközelítőleg olyan a berendezés (számítógépek, monitorok, egyéb pl. írásvetítők) mint a GDF-en, kisebbek a termek, nyáron meleg van...

- A tanárok nagyobb része a GDF-en és a Számalk-ban is tanít

- A képzés során megszerezhető tudás mértéke nagyrészt rajtad múlik.

Szerintem a Számalk nem egy rossz suli, bár sok negatív kritikát hallani. Tény, hogy vannak hiányosságok, problémák, de azért megkérdezném, hogy mi a jobb? Számalk-os OKJ-s végzettség, vagy noname suliban letudni? A Számalk legalább az ismertség szintjén van, és így hirtelen nem tudok jobbat a témában...

Kolesz elvileg megoldható a Mérnök utcában. Ott érdemes érdeklődni.

2011. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mindenért fizetni kell..lehúzás
2011. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sasa
2012. jún. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szamalkba ne menjél. Lehúzás, olyan mint a GDF. Egyébként egy család tulajdonában van mint két iskola.
2012. jún. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én és rengeteg kollégáim járunk rendszeresen a Számalk it képzéseire. Nem véletlenül a legnagyobb brend a hazai informatikaoktatásban. A GDF-t nem ismerem közelebbről, de, hogy valaki a Számalk kompetenciáit megkérdőjelezze, számomra több, mint érthetetlen. Már-már valamelyik kis feltörekvő konkurens cég marketingesét látom mögötte.

Ha valóban a szakmában dolgozol, tudod, miről beszélek.


Uff!

2012. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
magánkézben van az egész, fizetni kell még a h*gyozásért is
2012. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Látom neked valaki nagyon a tyúkszemere lépett, vagy tényleg marketinges vagy.

Teljesen korrekt iskola.

2012. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem marketinges, viszont látom téged nem zavart hogy lehúztak..
2012. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlag feletti oktatási színvonal és egészen modern környezet a jellemző. Fizetni kell, de a honlapon ki is van írva, tehát nem meglepő, így nem tartom lehúzásnak.
2013. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én spec. szeretek ide járni. Jó a társaság, segítőkész tanárok, és a környezet sem elhanyagolható. Az, hogy valaki lehúzásnak tartja, úgy, hogy talán térképen ha látta a sulit... nem tudom, nekem ciki lenne így kommentet írni.
2013. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!