Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves érettségizők, akiknek...

Kedves érettségizők, akiknek nehezen ment a hallásértés, szóltok a tanáraitoknak, h írjanak az oktatási minisztériumba?

Figyelt kérdés
mert akkor van esély, h az utolsó feladatot nem számítják be.
2011. máj. 15. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Angolból?:D

Felesleges ez a hercehurca. szerinted mi lesz? újraírják az érettségit?

És egyébként nem lettek rosszak nálunk az osztályba két ember kivételével mindenkinek megvan 80%

2011. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És mi lesz akkor, ha írnak? Nem fog történni semmi se.

Ezt akkor lehetne megtámadni, hogy ha a törvényt megsértették volna. Ilyen nem történt...

Nehéz volt, ez van, nekem se ment jól, egyedül ezt csesztem el, nem lesz meg a pontom, de hát ez van, érettségiztünk, eleve ráfért egy nehezítés már.

2011. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan biztos nem lesz, hogy az utolsó feladatot nem számítják be. Esetleg a következő évben jobban figyelnek erre, de ennyi.
2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
angolból nekem se ment, de hát nem vagyok csak 3-as angolból, így nem csoda h nem vágtam azt. Nem szólok én a tanárnak, ha vki tanult volna értette volna
2011. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bocsi, azt nem írtam, h NÉMET-ről van szó


szerintem, ha kicsit összefognánk lehetne belőle vmi

2011. máj. 15. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérj jogorvoslatot.

Ha szerinted megsértették az érettségi követelményéről szóló törvényt. Az OH honlapján ezt megtalálod.

Oda le van írva, hogy középfokú nyelvnél milyen szintű feladatok lehetnek. Ha jól tudom a A1 és B1 szint között van.

2011. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úgy se lesz ebből semmi...ha nehéz volt akkor nehéz volt...és ha annyira nehéz volt akkor gondolom több embernek se sikerült....ja és ha a többi jó akkor nem kell még annyira izgulni..
2011. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!