Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült az infó érettség...

Hogy sikerült az infó érettségi (középszint)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:35
 1/9 anonim válasza:

Szerintem nehéz volt.

A word része nagyon egyszerű volt, az acess része is.

De a html az valami borzalom volt.Az exel feladatban pedig az átlagsebeséggel, és a csapatpontszámmal voltak gondjaim, ahol a 3. legyorsabb időt kellett kiszámolni.

2011. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Alapvetően szerintem nem lett volna olyan vészes, bár én már 2 éve érettségiztem, csak most újra csináltam. Az Excelben 2 feladatot, az Accesben pedig szintén 2 feladatot nem tudtam bár lehet csak azért mert kb. 10 percem volt rá (köszönet a rendszergazdának). Nekem egyébként kész tortúra volt mivel nem volt a gépen pl. front page (a rendszer gazda nem rakta fel) és ez elég nagy szivas főleg hogy most a felvételim miatt fullos érettségi kellett volna. De nem sokára összedobok egy irományt erről az egészről úgy felidegesítettek, ha kész leszek lehet be linkelem ide is ha érdekel...
2011. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Word könnyű volt, a weblap is(mi Dreamweaverrel csináltuk), az Excel nagyon rossz volt, az Access közepes, kettőt nem tudtam abból...
2011. máj. 16. 13:09
 4/9 anonim válasza:
Az nagy gond szerintetek ha elfelejtettem ráírni a beadandó lapra a fájlok nevét?
2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Excel sikerült nekem is rosszabbra... access-nél egyet nem tudtam. Word meg a weblapkészítés szerintem is könnyű volt.
2011. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly csináltam előrehozottat. nincs fenn még vhol a feladatlap, kíváncsi vagyok most hogy menne?:)
2011. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg borzasztóan egyszerű volt mind. Mikor kijöttem tudtam min 95% meglesz:)
2011. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó: hát persze, itt gyk-n mindenkinek annyi lesz, csak kár h mind kamuzik
2011. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó: teljesen jogos!
2011. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!